Opinie naszych klientów

Opinie naszych pacjentów mówią same za siebie. Najważniejsze jest dla nas jak czuje się pacjent w naszym gabinecie. Tylko przy pełnej satysfakcji możemy liczyć na ponowne przyjście w przypadku innego problemu. Jeżeli coś cie mocno zraziło w trakcie wizyty to smiało o tym nam powiedz, a my postaramy się coś zaradzić. Cytaty pochodzą m.in. z dorbylekarz.info, znanylekarz.pl, www.facebook.com/stomatologiawroclaw

"Ocena b. pozytywna. Zawsze miła obsługa, profesjonalna, kultura leczenia na wysokim poziomie(husteczki, torebki, waciki i.t.p)Cazsem trzeba poczekać, ale to przez spóżnienia innych osób lub dłuższą potrzebę leczenia. "Zamontowane" plomby nie wypadają! Ceny bardzo przystępne! Kilkanaście wizyt w przeciągu roku pozwala stwierdzić że gabinet jest godny polecenia."
"Polecam! Dobre podejście do pacjenta, cena odpowiednia, miła atmosfera... Oczywiście wizyta sama w sobie nie jest przyjemna, bo kto lubi jak mu się w zębach dłubie... Stres był, ale całkowicie bezzasadny... Lekarz delikatnie podchodzi do pacjentów. Z wizyty jestem zadowolona"
"Polecam, mila i profesjonalna obsluga, chodze tam juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie mialam zadnych problemow. Moich 2 znajomych tez tu chodzi i tak samo sa bardzo zadowoleni, wiec nie wiem o co chodzi z tym wczesniejszym postem."
"Byłem kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Praktycznie zawsze wchodziłem o wyznaczonym czasie. A nawet jesli byłoby spóźnienie to chyba nic nie normalnego że wizyta poprzedniego pacjenta z róznych powodów mogła się przedłużyć. Gabinet super wyposażony a fotel dentystyczny bardzo nowoczesny. Personel bardzo miły! Pozdrowienia dla Pani Stomatolog która leczyła mi zęba kanałowo!!!"
"Leczę się w tym gabinecie od ponad 10 lat. Zawsze uśmiechnięci i służący pomocą. To co mnie zawsze uspokaja to idealna czystość i porządek. Ceny bardzo przystępne.Gorąco polecam."
"Skutecznie leczę zęby u Doktora. Jest delikatny i bardzo miły. Przede wszystkim jest świetnym fachowcem. Uratował mi dwa zęby, które inni lekarze - wysokiej klasy specjaliści stomatolodzy skazali na usunięcie."
"Świetny dentysta z kapitalnym podejściem do dzieci! Z pięcioletnim synem odwiedziłam około 10 stomatologów i pedontów. Żaden nie umiał ułożyć sobie dziecka i wychodziłam po 5 minutach wizyty za którą płaciłam od 30 do 150 zł. Pan doktor podszedł do mojego dziecka z szacunkiem i stanowczością. Na 3 wizytach zrobił tyle, co innym dentystom nie udało się na 30 wizytach. Bardzo bardzo polecam!"
"Świetny lekarz, bardzo szybko pomógł. Poleciła mi go koleżanka, ale nie pamiętała telefonu ale dobrze, że jest internet. Bez problemu znalazłam po nazwisku na www.stomatolog-wroclaw.net. Pogodny człowiek, zawsze można zadzwonić i dopytać jeżeli czujemy, że coś zaczyna być nie tak z zębem."